, ,

Mul-T-Lock 95mm MT5+ Çelik Takviyeli Barel Tutamaklı (Saten) – 40×55 – 51272194

Mul-T-Lock
Stok Durumu:

Stokta yok


557,00 TL

Marka

Mul-T-Lock 95mm MT5+ Çelik Takviyeli Barel Tutamaklı
SKU: 51272194

Renk: N.Saten
Ölçü: 95mm
Silindir Ölçüsü: 40mm x 55mm (T)
Anahtar: 3 Anahtarlı
Özellik: MT5+ Çelik Takviyeli, Yüksek Güvenlikli

MT5+ Barel Öne Çıkan Özellikleri

  • Kapsamlı Anahtar ve Silindir Kontrolü – bu özellik çeşitli ihtiyaçları karşılar.
  • Ana Anahtar Sistemleri – bir kullanıcı anahtarına faklı geçiş düzeyleri atanabilir.
  • Farklı Anahtarlama – her kapı farklı bir anahtarla açılır.
  • Benzer Anahtarlama – tek bir anahtarla birden çok kapı açılabilir.
  • 3-in-1 (3’ü bir arada) Anahtarlama – yalnızca anahtarı çevirerek anında kilit kombinasyonunu 2 sefere kadar olmak üzere değiştirir.
  • Modüler Silindir – müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak silindir uzunluklarını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlama esnekliği sunar.
  • Zorla Girmeye Karşı Güvenlik – hırsızlığa dayanıklı görünür ve gelişmiş silindir sayesinde zorla giriş teşebbüslerini engeller.
  • Esnek ve CLIQ Uyumlu -Multlock MT5+ MT5 ve MT5+ sisteminize elektromekanik CLIQ® platformunu entegre ederek kullanışlı geçiş kontrolü sağlar.

Multlock MT5+ Birden çok yerden patent alan Mul-T-Lock MT5+ mekanik platformu, üst düzey güvenlik için gelişmiş teknolojiyi artırılmış anahtar kontrolüne entegre eder.Yüksek Güvenlikli kilitleme çözümlerinde lider olan Mul-T-Lock’ın MT5+ platformu, her endüstriden müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere maksimum koruma, esneklik ve rahatlık için tasarlanmıştır. MT5 ve MT5+, kilitleme güvenliğinde en yüksek düzeyi sağlamak için çift veya üçlü kilitleme mekanizması oluşturmak amacıyla koruyucu parçalar kullanır. Mul-T-Lock’ın yenilikçi ve geliştirilmiş teleskopik pim teknolojisi bu platformları son derece etkili ve güvenilir hale getirir. Anahtarın ucunda yer alan özel mobil parça, Alpha Spring, artırılmış koruma sağlamak için ek güvenlik düzeyi kullanır. MT5+ platformunun avantajı ek koruma için eşsiz yatay parmak pimlerle etkileşime giren güçlü bir kenar çubuğu kilitleme mekanizmasıdır.

Çok Katmanlı Güvenlik – gelişmiş kilitleme mekanizması entegrasyonuna sahiptir. Gelişmiş Anahtar Kontrolü – benzersiz şifreli Mul-T-Lock anahtar kartı sayesinde yalnızca KC5 makinelerine sahip yetkili Mul-T-Lock satıcıları tarafından okunabilir.Ana Anahtarlama Seçenekleri – karmaşık operasyonel ve organizasyonel ihtiyaçları destekler. Ölçeklenebilir ve İsteğe Göre Uyarlanabilir – MT5 platformu tüm operasyonel ihtiyaçları karşılamak için çeşitli biçimler ve isteğe göre uyarlanmış özelliklerle her boyuttaki ortamı koruyabilir. Biçim Seçeneği – tek bir anahtar silindirler, asma kilitler, kilitler, elektronik kapı çözümleri ve daha fazlası için uygundur.

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.