Gösterilen sonuç sayısı: 4

Akıllı ev ve alarm sistemleri, her geçen gün kullanımı artan ve gelecekte büyük ölçüde kullanacağımız ihtiyaçların başında gelmektedir. Teknolojinin son yıllardaki hızlı gelişimi günlük evde kullandığımız standart araçları bile teknolojik hale getirmiştir. Çıkan teknolojik ürünlerin çoğuna akıllı ismini vermekteyiz. Akıllı ev sistemleri evinizde bulunan anahtardan elektrik prizlerine, kombiden alarma kadar herşeyi evde olmadan uzaktan kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Örneğin evde olmasanız bile evinizin ışıklarını yakabilirsiniz. İsterseniz bu ışıkların yanması için bir saat belirlersiniz ve ışıklarınız belirlediğiniz saatte yanmaya başlar. Ya da soğuk bir kış günü eve geliyorsunuz ve çok üşüdünüz, uzaktan evinizdeki kombiye bağlanıp evinizin ısısını istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri ek olarak alarm sistemlerine de bağlanmaktadır. Evinizin kapısının ne zaman açıldığını, evinize kimin girip çıktığını uzaktan mobil telefonunuzdan hızlıca kontrol edebilirsiniz. Alarmınızı telefonunuzdan kurabilir ve iptal edebilirsiniz.

eKilit.com.tr’de en iyi ve kaliteli akıllı ev ve alarm sistemlerini en uygun fiyat ve birbirinden cazip kampanyalar ile bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.