Ödeme Seçenekleri

Alması Kolay

Alışveriş yapması kolay, ödemesi ondan da kolay!

eKilit.com.tr’ye giriş yaptınız ve ardından bine yakın ürün arasından istediğiniz ürünü hızlıca aldınız. Sonrasında sıra ödemeye geldi. Hiç düşünmenize gerek yok çünkü eKilit.com.tr’de ödeme yapmak herşeyden kolay.

  • Kredi Kartı
  • Havale ve EFT
  • Banka Kartı
  • Kapıda Ödeme

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi Kartı ile Ödeme

eKilit.com.tr’den vermiş olduğunuz siparişlerinizin ödemesini kredi kartıyla hızlıca yapabilirsiniz. Sitemiz iyzico ödeme sistemine entegre olarak çalışmaktadır. Sitemiz üzerinden tüm bankaların kredi kartları ile tek çekim ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinizde iyzico’nun vade oranları geçerlidir.

Banka Kartı ile Ödeme

Banka Kartı ile Ödeme

Vermiş olduğunuz siparişlerde banka kartlarınızı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankaların debit kartları geçerlidir. Dilediğiniz banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sitemiz online ödeme sistemi olan iyzico ile entegre olarak çalışmaktadır. Yaptığınız işlemlerde provizyonunuzda iyzico açıklamasını göreceksiniz.

Banka Havalesi / EFT ile Ödeme

Banka Havalesi/EFT ile Ödeme

eKilit.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerin ödemelerini istediğiniz banka üzerinden, banka hesap numaralarımıza doğrudan gönderebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünü “Sepete Ekle” butonuna tıkladıktan sonra, “alışveriş sepeti” sayfamızda “ödeme sayfasına git” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadan “Banka Havale/Eft” adımını seçtikten sonra şiparişinizi verebilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza havale veya EFT yaparken açıklama kısmına mail yolu ile gelen sipariş numaranızı yazmanız siparişinizin daha hızlı onaylanmasını sağlayacaktır. Banka hesaplarımıza, banka hesap bilgileri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme

Siparişlerinizde kargo firmamızın sunduğu kapıda ödeme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmetinde kargonuzu teslim alırken ödemenizi peşin veya kredi/banka kartınız ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmetinde kargo firmasına almış olduğunuz hizmet konusunda komisyon ödeyebilirsiniz.

7/24 Destek

7/24 Whatsapp Üzerinden Destek

Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra whatsapp üzerinden 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilir, sorunlarınızı ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.