Gösterilen sonuç sayısı: 39

Kapı kilitleri, insanın en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik ihtiyacını karşılamak amacıyla ilk olarak Mısırlılar tarafından bulunmuştur. İlk olarak tahtadan oyularak oluşturulan kapı kilitleri, daha sonrasında zamanla metal ve çelikten yapılmaya başlamıştır. Kapı kilidi eski üretime nazaran artık günümüzde en son teknoloji kullanılarak üretilen bir hal almıştır. Teknoloji kullanılması sonucu kilitlerimiz daha güvenli ve daha dayanıklı hale gelmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kilitler, elektronik kilit olarak üretilmeye başlamış ve insan hayatını kolaylaştırmıştır. Parmak izi kilit sistemi, uzaktan kumandalı kilit sistemi, şifreli ve kartlı kilit sistemleri günümüzde artık daha fazla kullanılmaktadır.

Gündelik hayatta en çok kullandığımız kilit çeşitleri, oda kapısı kilitleri ve çelik kapı kilitleridir. Bu kilitlerden çelik kapı kilitleri güvenlik olarak günümüzde olmazsa olmazımız olmuştur. Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile daha güvenli hale gelmektedir.

Websitemiz üzerinden sadece en iyi kapı kilidi markalarının satışını yapmaktayız. En kaliteli ve uygun fiyatlı kapı kilitlerini websitemizden bulabilir ve istediğinizde en hızlı şekilde sipariş verebilirsiniz.