Gösterilen sonuç sayısı: 1

Teknolojinin son yıllarda sürekli gelişmekte ve yaşam konforumuzu sürekli arttırmaktadır. Kilit sektörü de teknolojiden etkilenerek, birden çok yeni ve hayatımızı kolaylaştıran ürünler üretmiştir. Bunlardan bir tanesi de parmak izli kilit sistemleri ürünleridir. Parmak izli kilitler taşıdıkları teknoloji ve getirdiği kolaylıklar sayesinde hızlıca pazarda kendine yer edinmiştir.

Parmak izli kilitler insanoğlunun kilit ihtiyacını tamamen ortadan kaldırmıştır. Bir yönetici parmak izi belirleyerek, modellere göre değişen onlarca ve yüzlerce parmak izi tanımlayabilirsiniz. Ek olarak tanımladığınız bu parmak izini silebilirsiniz. Parmak izi sistemleri kapınıza zarar vermeden hızlıca montaj yapılabilecek sistemlerdir. Montajları zahmetsizdir. Güç kaynağı olarak iki adet modeli bulunmaktadır. Bu modellerden biri pilli, diğeri ise doğrudan sigortanıza bağlanan modellerdir.

Parmak izli kilitlerin bazı modellerinde entegre alarm sistemi bulunmaktadır. Bu sistemlerde kapınız herhangi bir şekilde esnetildiğinde ve açıldığında kapının üzerine entegre edilmiş alarm yüksek desibelde çalarak caydırıcılık oluşturmaktadır.

Websitemizden farklı birçok en yeni parmak izli kilit modellerini inceleyebilir ve en uygun fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.