34 sonuç gösteriliyor

Kapılar geçmişten günümüze evimizin vazgeçilmez eşyasıdır. Bu yüzden kapılar güvenli oldukları kadar, estetik ve dekoratif olmak zorundadırlar. Kapılarda estetiği sağlayan araçların başında da kapı aksesuarları gelmektedir. Kapıda kullanılan aksesuarlar kapının tarzını, kalitesini belirlemektedir. Kapı aksesuarları güvenliği sağlayan çelik kapı rozetlerinden estetik görünümü destekleyen kapı kollarına, teknolojik bir çözüm olan dijital kapı dürbününden kapı hidroliklerine kadar kapı ile ilgili herşeyi kapsamaktadır.

Teknolojinin hızla gelişmesinden kapı dürbünleri de etkilenmiştir. Daha önceleri sabit konumda ve sadece bir mercekten oluşan kapı dürbünleri artık yerini gözünüzü dürbüne götürmemenizi sağlayan elektronik kapı dürbünlerine bırakmıştır. Bunun yanında dijital kapı dürbünleri kayıt yapabilme özelliğine de sahiplerdir. Bazı modellerde kapı dürbünün üzerindeki tuşa basılması sonucu kayıt yapılırken, bazı modellerde ise hareket sensörü sayesinde herhangi bir işleme gerek kalmadan hareket sonucu kayıt yapılabilmektedir.

Kapı aksesuarlarında bulunan kapı kolları kapılarınıza estetik ve ruh katmaktadır.

Çelik kapı rozetleri ile evinizin kapınızı daha güçlendirebilirsiniz.

Websitemizde en güncel kapı aksesuarlarına ve kapı aksesuarları modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca en avantajlı ve en uygun fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.