3 sonuç gösteriliyor

Allegion Kilit, 1908 yılında kurulmuş bünyesinde İTO kilit dahil birçok global şirket barındıran bir firmadır. Firmanın dünya genelinde 9000’i aşkın çalışanı, 25 global markası, 650 patenti ve 130 ülkede ürün satışı bulunmaktadır. Firma 1908 tarihinde “panik barı” ilk icat eden ve patentinin sahibidir. Firmanın diğer patentleri arasında; 1920 ilk silindirli kilit ve butonlu kilit, 1926 yılında ilk elektrikli kilit ve ilk kapı hidroliği bulunmaktadır.

Allegion dünyanın bir çok yerinde 25 global markası bulunmaktadır. Bunların arasında ülkemizde 1954 yılından bu yana üretim ve satış yapan İTO kilit firması bulunmaktadır. 2001 yılında ilk olarak İTO kilidin Düzce fabrikasını satın alan firma, 2005 yılında İTO kilit markalı ürünleri pazarlayan İTO kilit firmasını satın almış ve ülkemize yatırım yapmıştır.

Firmanın ulaşımdan konuta kadar farklı sektörler hizmetleri ve ürünleri bulunmaktadır. Ürün yelpazesinde yangın kapısı donanımı, kapı kilitleri, kapı mobilyaları, erişim kontrolü sistemleri, otel kasa sistemleri, elektronik ve parmak izli kilit sistemleri, bareller (kapı göbeği) gibi ürünler bulunmaktadır.

Websitemiz üzerinden Allegion kilitlerini en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile bulabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz.