Gösterilen sonuç sayısı: 4

Desi, 1991 yılında kurulmuş alarm ve güvenlik sektöründe hizmetler veren yerli üretim yapan bir firmadır. Kaliteyi makul fiyata üretebilme ilkesini benimseyen firma, bu ilke çercevesinde her geçen gün sektörde adından söz ettirmektedir.  İnsanın en temel ihtiyacı olan güvenlik konusunda birçok ürün ve hizmet veren firma, yerli üretimi ile dünyanın büyük firmaları arasında kendine yer etmiştir. Türkiye’de ismiyle istenen marka bilinilirliği yüksek bir firma haline gelmiştir.

Desi markalı ürünlerin ulusal ve uluslararası bir çok kalite belgesi bulunmaktadır. Türkiye çapında 500’ü aşan bayisi ile büyük bir aile olmayı başaran firma, ülke ekonomisine yerli üretimi ile büyük bir katkı sunmaktadır.

Firmanın üretimi arasında son teknoloji parmak izli kapı kilitleri, şifreli kapı kilitleri, kablosuz kapı kilitleri (bluetooth), çelik kapı ve iç oda kapısı alarmları, ev ve iş yeri alarmları ve geçiş kontrol üniteleri bulunmaktadır. Ürünlerinde ki malzeme kalitesi ve sürekli yapılan ar-ge çalışmaları ile tercih edilen firmalar arasına girmiştir.

Websitemiz üzerinden Desi ürünlerini inceleyebilir ve en uygun fiyatlar, süpriz kampanyalardan yararlanarak hızlıca sipariş verebilirsiniz.