Dorma Porteo Kanat Açma Mekanizması

Dormakaba
Stok Durumu:

Stokta yok


Siparişiniz 1-3 İş Günü İçinde Kargoda!

3.700,00 TL

Marka

PORTEO kapıları efor sarf etmeden açmak ve kapamak için yenilikçi ve kullanışlı bir yol sunuyor. Dorma – dormakaba “Contur Design” tüm zarafetiyle, yaşamı daha kolay hale getirmeye yönelik tüm fonksiyonları gerçekleştiren PORTEO özel olarak iç kapılar için uygundur.

Ürün özellikleri
Pivot kapılar için otomatik kanat açma mekanizması
Kolay açma ve kapama
Kompakt boyutlar
İtme ve çekme yönünde, kanada ya da kasaya montaj
Kolay montaj – “tak ve kullan” teslimi
Yenilikçi
PORTEO kapıları efor sarf etmeden açmak ve kapamak için yenilikçi ve kullanışlı bir yol sunuyor. Yüksek kaliteli Dorma – dormakaba teknolojisi minimum gürültü, yüksek fonksiyonel güvenilirlik ve kusursuz uygulama uyarlamasıyla PORTEO’yu özellikle kullanımı kolay bir ürün yapıyor.

Entegre çözüm
PORTEO sürgü kanalı ve montaj plakasıyla komple bir paket olarak gelen entegre bir çözümdür. Olağanüstü kullanışlılık ve kolaylık, ve kusursuz “tak ve kullan” özelliği sayesinde hızlı ve kolay montaj sağlıyor.

Özellikleri artırılabilir
PORTEO daha fazla işletim kullanışlılığı, kullanıcı dostu özelliği ve arttırılmış güvenlik sağlamak üzere orijinal Dorma – dormakaba sistem aksamlarıyla daha fazla fonksiyonel hale getirilebilmektedir.

Aksesuarlar
Opsiyonel bir düğme ve bir elektrikli kilit aksamıyla birleştirilerek örneğin bir kapı yalnızca bir parmak ucu kontrolüyle kolayca açılabilir. Daha da fazla açma ve kapama rahatlığı için kumanda ile kullanım çözümü de mevcuttur.

PORTEO kapıları rahatça açmak ve kapamak için pahalı olmayan bir çözümdür. Güvenli ve güvenilirdir ve halihazırda iyileştirilebilir.

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.