74 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Kale Kilit 62 yıldan bu yana ülkemizde yerli üretim yapan kilit firmalarının başında gelmektedir. Ülke ekonomimizin her sorunlu döneminde yaptığı yatırımlar ile yerli üretim konusunda kendini kanıtlamış firmalardan biridir.

Serüveni Tahtakale’de başlayan kale kilit, ilk üretimini küçük bir atölyede önce asma kilit ve ardından kasa kilidini üretmiştir. Günümüzde de sektörün öncü kilit firmalarından biridir. Kilit denince akla gelen ilk firma olduğunu söylersek abartmış olmayız. Günümüzde barel (kapı göbeği), kilit, çelik kapı ve iç oda kapıları kilitleri, vida, oto emniyet kilidi ve kapı aksesuarları gibi bir çok üretim yapmaktadır. İhracat konusunda da Türkiye’nin sektöründe öncü firmasıdır. 100’e yakın ülkeye, ülkemizin kilit ihracatının büyük bir bölümünü gerçekleştirmektedir.

eKilit.com.tr’de Kale Kilit firmasının bir çok ürününü, uygun fiyatlardan bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Evinizin güvenliği söz konusu olduğunda, güvenliğinizi ürünleri ile güvene alabilirsiniz. Elektronik kilitleri ile en son teknoloji kullanarak ev konforunuzu arttırabilir, güvenlikli çelik kapı kilitleri ile evinizi hırsızlardan ve kötü niyetli kişilerden koruyabilirsiniz.