Gösterilen sonuç sayısı: 4

Mul-T-Lock ülkemizde kaliteli ve güvenli ürünleri ile tanınmaktadır. Yüksek güvenlikli asma kilitleri, hırsızlığa karşı çelik takviyelerle güçlendirilmiş özel barelleri (kapı göbeği) ile öne çıkan bir firma olmuştur. Kalite anlamında da kullanılan malzemelerin özellikleri bunu destekleyen sebepler arasındadır.

İthal bir marka olan Mul-T-Lock, ASSA Abloy firması tarafından üretilmektedir. Firma İsveç ve Finlandiya merkezli iki firmanın (ASSA / Abloy ) birleşmesi sonucu 1994 yılında kurulmuştur.  ASSA Abloy 24 yıllık tecrübesi, yaratıcı sektöre özel çözümleri ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki 47.000’e yakın çalışanı ile sektörde öncü firmalar arasındadır. Şu an dünyada kullanılan her 10 kilitten birinde ASSA Abloy ürünleri kullanılmaktadır. Firma sadece kilit ve barel ( kapı göbeği ) üretmemektedir. Firmanın ürettiği ürünler arasında; Elektrikli ve elektromekanik kilit sistemleri, geçiş kontrol Sistemleri, akıllı kart ve RFID bulunmaktadır ve bu ürünler için dünyada öncü firmalar arasındadır.

Ürünlerinin tümünde teknolojiyi en üst seviyede kullanmakta ve son teknolojik ürünleri ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

eKilit.com.tr’de Mul-T-Lock ürünlerini en uygun fiyatlar ile bulabilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz.