Yale ENTR Akıllı Silindir Kit (Bluetooth ve 1 adet Uzaktan Kumanda) – Siyah

Yale Smart Living
Stok Durumu:

Stokta yok


Siparişiniz 1-3 İş Günü İçinde Kargoda!Ücretsiz Kargo

1.980,00 TL

Marka

Yale ENTR Akıllı Silindir Kit (Bluetooth ve 1 adet Uzaktan Kumanda) – Siyah

KAPINIZI AKILLI KİLİT TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞTIRIN…

YALE ENTR akıllı kilitleme çözümü, kapı kilidinizi akıllı telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan ve çok sayıda geçiş kontrol cihazından kontrol etmenize olanak sağlar.

YALE ENTR Motorlu Kilit; kapınızı mobil uygulama ile (Android ve İOS uyumlu) PIN kodu kullanarak açmanıza, uzaktan kumanda veya parmak izi ile kontrol etmenize olanak sağlar.

YALE ENTR ile mevcut kapı kilidinizi birkaç dakika içerisinde değiştirerek; son teknoloji, motorlu sistem, yüksek güvenlikli, akıllı bir kapıya dönüştürürsünüz. Tek yapmanız gereken; eski silindirinizi çıkartın ve yerineYALE ENTR Motorlu Kilit takarak geçiş kontrolü sağlayın. Sistemin montajı çok kolay olup, sadece bir tornavida yardımı ile kendiniz yapabilirsiniz; nasıl yapılacağı videoda ve kullanım kılavuzunda detaylı olarak anlatılmıştır.

YALE’nin yüksek güvenliğini bugünün ileri kilitleme teknolojisi ile birleştiren YALE ENTR Motorlu Kilit, kapınızda yüksek güvenliği ve konforlu bir kontrol imkanını birlikte sunar.

YALE ENTR ile zamanlanmış giriş yetkisi programlamak dahil kapınızı açmanın çok sayıda yolu vardır.

YALE ENTR Motorlu Silindir Ana Kit içerisinde: 1 Adet Elektronik Ünite, 1 Adet YALE Barel, 1 Adet Uzaktan Kumanda, 1 Adet Şarj Cihazı, 2 Adet Anahtar bulunmaktadır.

Parmak izli çalışma sistemi opsiyonel olup, bunun için tek yapmanız gereken YALE ENTR Parmak İzli Giriş Ünitesi almaktır. İhtiyacınıza göre sisteme daha sonra da sadece bir kaç dakika içerisinde ilave edilir.

YALE ENTR MOTORLU SİLİNDİR ÜRÜN DETAYLARI:

· YALE ENTR İLE ANAHTAR TAŞIMA DERDİNE SON VERİYORUZ!

YALE ENTR, mevcut kapınızı yüksek güvenlikli teknolojik bir sisteme yükseltmenizi sağlar. Eski silindirinizi çıkartın ve yerine YALE ENTR takarak geçiş kontrolü sağlayın. Kapınızı akıllı bir çözüme dönüştürün. YALE ENTR akıllı kilitleme çözümü ile kapı kilidinizi; akıllı telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan, parmak izinizle veya uzaktan kumandayla kolayca açıp kapatabilirsiniz.

· YALE ENTR-KİT MOTORLU SİLİNDİR PAKET İÇERİĞİ: 1 Adet Elektronik Ünite, 1 Adet YALE Barel, 1 Adet Uzaktan Kumanda, 1 Adet Şarj Cihazı, 2 Adet Anahtar’dan oluşur.

· Her çeşit kapı tipi ve boyutu için uygundur ve mevcut kapınıza kolaylıkla takılabilir. Delme ve kablolama gerektirmez pil ile çalışır. Harici elektrik veya kablolardan bağımsızdır. YALE ENTR Motorlu Kit içerisindeki enerji ünitesi sayesinde harici elektrik ve kablolama yapmaya gerek duymamaktadır ve bu da montajı kolaylaştırmaktadır.

· Sistem elemanları arası güvenli ve kriptolu kablosuz haberleşme sağlanarak yüksek güvenlik sunulur. Sahip olduğu Motorlu Sistem Teknolojisi sayesinde kapınızı otomatik olarak kilitleme imkanı sunar, kapıyı kapatın otomatik olarak kilitlensin. Otomatik kilitleme özelliği güvenliğinizi arttıracaktır ve konforunuzu sağlayacaktır. Kapıyı çektiğiniz anda kapı otomatik olarak kilitlenecektir.

· Ürün kablosuzdur ve yüksek güvenlikle çalışmaktadır. Enerji ihtiyacını kitin içerinde yer alan bataryadan sağlar, şarj etmeden yaklaşık 6 ay kullanılabilir. KİT kutu içerisinden çıkan şarj ünitesi ile tekrar şarj edilerek aktif duruma geçirilir. Şarjın zayıflaması halinde size akıllı telefonunuzdan veya kit üzerinden sesli ikaz ile uyarı gelir.

· YALE ENTR MOTORLU SİLİNDİR (BLUETOOTH UZAKTAN KUMANDALI)’e sahip kapınızı; İOS veya Android marketten indireceğiniz YALE ENTR uygulaması ile akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya diğer bluetooth cihazlarınızdan açıp kapatabilir, 7 gün 24 saat kontrol ve yönetim sağlayabilirsiniz. “YALE ENTR MOTORLU SİLİNDİR” Kriptolu bluetooth akıllı teknolojisini kullanır, herhangi bir ağa bağlanma ihtiyacı duymaz. Yüksek güvenlik sağlar. Uygulama üzerinden “kapı kilitli, kapı açık, pil seviyesinin durumu” gibi bildirimler alabilirsiniz.

· “YALE ENTR MOTORLU SİLİNDİR” ile Sanal anahtarlar oluşturarak, çoğaltarak ve kullanarak kapı kilidinizi açabilirsiniz. Sanal anahtarları kendiniz yönetebilirsiniz, zamanlanmış giriş yetkisi programlayabilirsiniz.

· Akıllı telefon uygulamasının teknik destek arayüzünden her zaman yardım alabilirsiniz.

· Ayrıca YALE ENTR Akıllı Kapınızı uzaktan kulanda ile veya mekanik anahtar kullanarakta açabilirsiniz.

· “YALE ENTR MOTORLU SİLİNDİR”in dijital kısmı kapınızın iç tarafında kalır, kapınıza dışarıdan bakıldığında normal barel görülür. Yani normal anahtarınızla da kapıyı açabilirsiniz.

· “YALE ENTR-KİT MOTORLU SİLİNDİR”i parmak izi ile açmak istiyorsanız “YALE ENTR PARMAK İZLİ GİRİŞ ÜNİTESİ” almanız yeterli olacaktır.

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.