, ,

Mul-T-Lock 105 mm İnteractive+ Uzun Ölçülü Barel Tutamaklı – 51228385

Mul-T-Lock
Stok Durumu:

Stokta yok


383,00 TL

Marka

Mul-T-Lock 105 mm İnteractive+ Uzun Ölçülü Barel Tutamaklı
SKU: 51228385

Renk: Sarı
Ölçü: 105mm
Silindir Ölçüsü: 45mm x 60mm (T)
Anahtar: 3 Anahtarlı
Özellik: İnteractive+ Teleskobik Şifreli, 10 Pimli

Mul-T-Lock Yüksek Güvenlikli Silindirler, iç ve dış pimlerden oluşan, özgün bir teleskopik şifre mekanizmasına sahiptir. Hem iç hem de dış şifreler anahtar tüpünün dönmesi için eş zamanlı olarak hizalanmalıdır.

Patentli Mul-T-Lock anahtar tüpü özgün bir yapıya sahiptir. Üst ve alt pimler, anahtar deliği ve gövde bir araya gelince, neredeyse mükemmel küresel şekle sahip üç boyutlu bir hat oluşturur. Çelik pimler delmeye karşı dayanımı, çelik takviye ise kırılmaya karşı en üst düzeyde dayanım sağlar.

Bu özellikler zaten güvenli olan sisteme ilave olan bir güvenlik boyutu temin eder ve Mul-T-Lock kilit silindirini yüksek güvenlik ihtiyaçları için anahtarsız açmalara ve delmelere karşı dayanıklı hale getirir. Master Anahtar ile çalıştığında ise yan pimler veya arka pimler beraberce çalıştırılabilir. Mul-T-Lock’un patenli Interactive+ sistemi güvenliğin seviyesini daha yüksek noktalara taşır.

Mul-T-Lock Interactive® PlatformPatentli anahtar kontrolü ile yüksek güvenlik

Mul-T-Lock® Mul-T-Lock Yüksek Güvenlikli Silindirler, iç ve dış pimlerden oluşan, özgün bir teleskopik şifre mekanizmasına sahiptir. Hem iç hem de dış şifreler anahtar tüpünün dönmesi için eş zamanlı olarak hizalanmalıdır.

Patentli Mul-T-Lock anahtar tüpü özgün bir yapıya sahiptir. Üst ve alt pimler, anahtar deliği ve gövde bir araya gelince, neredeyse mükemmel küresel şekle sahip üç boyutlu bir hat oluşturur. Çelik pimler ise delmeye karşı dayanımı güvence altına alır.

Bu özellikler zaten güvenli olan sisteme ilave olan bir güvenlik boyutu temin eder ve Mul-T-Lock kilit silindirini yüksek güvenlik ihtiyaçları için anahtarsız açmalara ve delmelere karşı dayanıklı hale getirir. Master Anahtar ile çalıştığında ise yan pimler veya arka pimler beraberce çalıştırılabilir. Mul-T-Lock’ un patentli Interactive® sistemi güvenliğin seviyesini daha yüksek noktalara taşır.

Interactive® sistem şöyle çalışır : Silindir göbeğinde gömülmüş olarak bulunan bir itici yay mekanizması vardır. Patentli anahtarda ise 2 adet çok hassas hareketli bilyalar. Anahtar silindir yuvasına girdiğinde itici yay mekanizması harekete geçer ve anahtarın üzerinde bulunan hassas bilyaları iter. bu hareket neticesinde anahtarın üzerinde bir tümsek oluşur. bu tümsek oluştuğunda “gerçek kombinasyona” ulaşılmış olur ve anahtar silindiri çevirir.

Interactive® sistemin patentli anahtarı ve ham anahtarı anahtar kopyalama işleminde daha da yüksek seviyeli anahtar güvenliği elde etmek için arttırılmış kontrol temin eder. İlave anahtarlar ise bir Mul-T-Lock anahtar kartını sunulmasından ve profesyonel Mul-T-Lock Center’ lar vasıtasıyla elde edilebilen Mul-T-Lock anahtar kopyalama prosedürlerine göre müşteri kimliğinin doğrulanması ile yapılmalıdır.

Interactive® teknolojisi Mul-T-Lock Classic sistem ile geriye dönük-uyumlu olup bu özelliği ile mevcut anahtarların güncellenmelerini sağlar.

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.