,

Mul-T-Lock 69 mm 7X7 Bilyalı Montaj Bareli Tutamaklı – 90100601

Mul-T-Lock
Stok Durumu:

Stokta yok


94,00 TL

Marka

Mul-T-Lock 69 mm 7X7 Bilyalı Montaj Bareli Tutamaklı
SKU: 90100601

Renk: Nikel Saten
Ölçü: 69mm
Silindir Ölçüsü: 31mm x 38mm (T)
Anahtar: 3 Anahtarlı
Özellik: K-G-B Kırılsada Güvenli Barel

K-G-B ( Kırılsa da Güvenli Barel )
Hırsızlar barelinizi kırmaya çalıştıklarında barel standart silindirler gibi tamamen kırılmaz, belirlenen yerden kırılır ve kırma aparatları ile tutulamaz hale gelir. Bu hale gelmesine rağmen bareliniz evinizin içerisinden anahtar ile yine açılmaya devam eder.

Mul-T-Lock’un son kullanıcıları düşünerek tasarladığı montaj bareli sayesinde tekrar barel değiştirmeye gerek kalmamaktadır.
Barel içerisinde 1 adet montaj anahtarı (üretici montajı bu anahtar ile yapar) ve kapalı bir siyah paket içerisinde 5 adet kullanıcı anahtarı bulunmaktadır. Kullanıcı teslim aldığı anahtarlarından birini barele takıp bir tur çevirdiğinde, montajda kullanılan anahtar tamamen devre dışı kalmaktadır.

Mul-T-Lock 7×7 standart güvenlik silindirleri pimli kilit silindir mekanizmasına sahiptir ve bu mekanizmada 7 hücre yer almaktadır.
7×7 sistem anahtar çift taraflı Nikel Gümüş yapıya sahip olup baş kısmı plastiktir. Bütün ürünler tek, çoklu veya Master Sistem ile çalışabilir.
Mul-T-Lock®un standart anahtar platformu olan 7×7, ekonomik çözümler için geliştirilmiş ve temel güvenlik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. 7×7 platformu farklı anahtar, benzer anahtar ve master anahtar olarak sunulabilir.

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.