-17%

Yale Compact Kablosuz Alarm Seti – B-HSA6100

Yale Kilit
Stok Durumu:

Stokta yok


Siparişiniz 1-3 İş Günü İçinde Kargoda!

704,00 TL 850,00 TL

Marka

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact
SKU: B-HSA6100

Yale Kablosuz Alarm Setleri yüksek teknolojili ürünler olup; kablosuz teknolojisi, aksesuar çeşitliliği, kullanım ve kurulum kolaylığı, kaliteli ve dayanıklı olması ile size ve sevdiklerinize yüksek güvenlikte yaşam alanları oluşturur.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, alarm setlerimiz içerisinde başlangıç paketimizdir. Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, kurulum ve kullanım kolaylığı ile vazgeçilmez bir alarm sistemidir. Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact’ı kurduktan sonra da, oluşan ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kablosuz teknolojisinin sağladığı kolaylık ile istediğiniz aksesuarları (kapı-pencere kontakları, pır detektörler, yangın detektörü, su detektörü, uzaktan kumanda, panik butonu…) ekleyerek güvenliğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, kontrol paneli ile yönetilir. İş yerleri, apartman daireleri ve müstakil evler için üretilmiş profesyonel bir alarm sistemidir. Kontrol paneli üzerinden ürününüzü açabilir ya da kapatabilirsiniz. Size alarmı kurmak yada kapatmak için 20 saniyelik bir süre vermektedir. Yale Compact Alarm Sistemi’ni el tipi kumanda yardımı ile aktif ve pasif hale getirebilirsiniz. Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, sonradan ilave edilebilir aksesuarları da dâhil olmak üzere tamamen wireless olduğu için kurulumu oldukça kolaydır.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact, 20 adete kadar aksesuar (kapı-pencere kontakları, pır detektörler, yangın detektörü, su detektörü, uzaktan kumanda, panik butonu…) ilave edilebilme özelliği ile profesyonel çözümü ekonomik olarak sunar. Evcil hayvanlar için geliştirilmiş pır detektörler 26 kilogramın altındaki hareketleri algılamaz, Yale’nin sunduğu bu teknoloji sayesinde güvenlikten taviz vermeden alarm sistemimizi çalıştırabiliriz. Üniteler arasında kablosuz bağlantı olduğundan montajı kolay olup, dekorasyonunuz değişmeden, duvarlarınıza zarar vermeden, halılarınızın altından kablo geçmeden kurulumu tamamlanır. Yani mevcut dekorasyonunuza hiçbir zarar gelmez.

Üniteler arasında 433 MHZ yüksek kalite radyo frekansı kullanılır. 16 Milyon farklı kod kombinasyonu, sisteme girmek isteyenler için yüksek güvenlik oluşturur. Yale Kablosuz Alarm Sitemleri, bu özelliği ile benzersiz bir ileri teknoloji sunmaktadır. Herhangi bir şekilde sisteme sızma yapılmak istenirse, sistem bunu hemen algılayarak aktif hale geçer ve size bilgilendirmede bulunur. Elektronik yapısı sayesinde az enerji harcayarak pil ömrünü 3 yıla kadar koruya bilmektedir. Yale Kablosuz Alarm Sitemleri’nde piller ürünlerin içerisinde hazır halde bulunmaktadır. Pillerin enerji seviyesi bitmeden en az bir ay önce sistem otomatik olarak size pillerin değiştirilmeleri gerektiği bilgisini verir.

Bütün Yale ürünleri 2 yıl distribütör garantilidir.

Daha detaylı bilgiye Teknik Dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Paket İçeriği:

  • 1 adet led ışıklı siren kutusu;
  • 1 adet duvar tipi uzaktan kumanda kontrol paneli;
  • 1 adet kapı/pencere manyetik kontak.
  • Sistemin tamamı kablosuz (wireless) olarak çalışır.

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.