-3%

Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünü – 5800 Serisi – Hareket Sensörlü

Yale Kilit
Stok Durumu:

Stokta yok


Siparişiniz 1-3 İş Günü İçinde Kargoda!Ücretsiz Kargo

755,00 TL 780,00 TL

Marka

YALE LCD EKRANLI 5800 DİJİTAL KAPI DÜRBÜNÜ

Yale, Dijital Kapı dürbünlerinde de adından sıkça söz ettirmiştir ve müşterilerini sahip olduğu en son teknoloji ile buluşturmuştur.

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen YALE LCD EKRANLI 5800 DİJİTAL KAPI DÜRBÜNÜ Gece görüşlü hareket sensörü, otomatik Video Kaydı, Entegre kapı zili gibi muadillerine göre üstün ve farklı özellikleriyle kendi segmentinin en iddialı ürünlerinden biridir.

Otomatik Video Kaydı

Yale 5800 Dijital Kapı Dürbününüz kapınıza kimin gelip gittiğini mikro kamerası sayesinde sizin için otomatik kayda alır.

Bu kayıtlar ürünle beraber tarafınıza gönderilecek olan 4 GB’lik hafıza kartında saklı tutulur. (4GB SD Kart tarafınıza ücretsiz gönderilecektir.)

İster Kapı Dürübününüzün LCD ekranından , ister bilgisayarınızdan bu görüntüleri tarih ve saat durumu ile beraber inceleyebilirsiniz.

Her Kapı Kalınlığına Uygundur

Kapı kalınlıkları genellikle 38-110 mm arasındadır. Her kapı kalınlığına uygun 3 adet tüp, ürün ile beraber tarafınıza gönderilecektir. Bu tüpler kapının dış kısmında kalan göz ile içeride kalacak olan Lcd ekran arasındaki bağlantıyı temin eden kablonun geçişini sağlayan silindirlerdir. Biri muhakkak kapınıza uygun olacaktır merak etmeyin.

Entegre Kapı Zili

Kameranın hemen altında zil butonu yer almaktadır. Bu zil butonuna basan ziyaretçilerinizin otomatik olarak resmi kapı dürbününüz tarafından çekilmektedir.

Gece Görüşlü Hareket Sensörü

Gece görüş hareket sensörü ile karanlık ortamlarda dahi kapınızda kimin olduğunu takip edebilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

  • Kamera : 0.3 MP
  • Görüş açısı : 110° görüş açısı
  • Görüş açısı LCD ekran : 4.3″
  • 4xAA pil ile birlikte çalışır.
  • Boyutlar: Y:78 G:138 D:21 mm

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

0.0 Ortalama Puan
0
0
0
0
0

Sadece bu ürünü satın almış olan müşterilerimiz ürün hakkında yorum yapabilir.

Henüz ürün hakkında herhangi bir yorum yapılmamış.